Menu

Auna Kara Projectura zestaw do karaoke różowy + Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke Kara Projectura firmy auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl marki auna gwarantuje jeszcze więcej zabawy i barw w trakcie karaoke!Zabawa w karaoke dla obszernych i śladowych: Maszyna do karaoke Kara Projectura firmy auna gwarantuje niezapomniane występy wokalne i kolorowe efekty świetlne.

Gwarantowana jest zabawa poprzez długie godziny, ponieważ dzięki zaimplementowanemu rzutnikowi dzieci mogą czytać tekst zsynchronizowany z muzyką i doskonalić swój kunszt wokalny. Ta wyrafinowana maszyna do karaoke dysponuje zarówno odtwarzaczem CD ładowanym od przodu, jak i portem USB.

Oprócz standardowych typów dysków Kara Projectura marki auna odtwarza także lubiany format MP3. Maszyna do karaoke odtwarza także płyty karaoke CD z napisami.Szczególna zaleta: Kara Projectura ma swój własny projektor LCD.

Dzięki niemu można czytać teksty piosenek wyświetlane na ekranie projekcyjnym albo ścianie. Żeby każdy mógł widzieć wyraźnie tekst, soczewkę projektora oraz ognisko można regulować manualnie albo przez menu.

Jeżeli chcesz podłączyć telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor, do przesyłu sygnału można skorzystać ze znajdującego się z tyłu wyjścia wideo. Poprzez wyjście linowe sygnał audio można przekierować do systemów HiFi, wzmacniaczy lub instalacji nagłośnieniowych.Jako prawdziwy pakiet do karaoke Kara Projectura producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym konsekwencją Echo i ergonomiczną funkcją A.V.C.

Głośność obydwu mikrofonów można regulować odrębnie, dzięki temu można stworzyć udany duet. A jeszcze więcej radości ze śpiewania sprawiają wielokolorowe diody LED, które wyczarowują kolorowe show świetlne tańczące w takt muzyki.

Na kolejne urodziny, święta albo jako odmiana dnia codziennego: Maszyna do karaoke 2 w 1 Kara Projectura marki auna gwarantuje natychmiastową zabawę w karaoke, powodując radość niedużym i sporym gwizdom karaoke.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym lub w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.bardzo długi kabel o długości 3 m gwarantuje swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.