Menu

Auna KaraBig, LightUp, system karaoke, BT, 2x mikrofon, multicolor, USB, 40 W RMS, 640 W max.

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Rozpocznijmy tę imprezę! System karaoke auna KaraBig LightUP wprowadza muzykę i odcienie do Twojego mieszkania.Dzięki funkcji Bluetooth możesz odtwarzać wszystkie swoje informacje muzyczne bezprzewodowo i komfortowo.

choćby poprzez wejście liniowe można podłączyć inne urządzenia, takie jak domowy system stereo, smartfony lub tablety. Bezpośrednio na systemie karaoke znajduje się stojak na tablet i smartfon, który zagwarantuje kontrolę nad sprzętem.

Pomocne są dodatkowo regulowane funkcje: jedno lub ustawienia echa, basu lub mikrofonu - dzięki czemu Twój głos będzie brzmiał prawie jak oryginał. Rewelacyjna rzecz, abyś najpierw za pomocą nagrywania nagrał na klucz USB i póżniej wysłuchał.

Możesz oczywiście odtwarzać wszystkie swoje ulubione utwory w formacie MP3 przez port USB. A ponieważ śpiewanie cieszy tylko częściowo, realne jest podłączenie dwóch mikrofonów do duetów - oczywiście mikrofony znajdują się w zestawie.

Do występów na żywo lub po prostu do słuchania muzyki, auna KaraBig LightUP ma zestaw zastosowanych głośników. Sygnał muzyczny może być przesyłany poprzez wejście liniowe do mocniejszych systemów HiFi, wzmacniaczy albo aktywnych zestawów głośnikowych.

O tą odpowiednią dyskotekową atmosferę postara się wielokolorowy pokaz świateł LED, który system karaoke auna KaraBig Lightup może, dzięki kuli dyskotekowej i panelowi LED, rozpromienić zarówno z przodu, jak i z tyłu.

To sprawi, iż każda impreza będzie prawdziwym hitem!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.