Menu

Auna Karaoke Star 1 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Let's get loud! komplet do karaoke auna Karaoke Star 1 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica nieprzeciętnie spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki o maks.

mocy 2 x 50 W potężne brzmienie i zrównoważoną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth zezwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Uzupełniające złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD pozwalają na odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe zapewnia podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera.

Oprócz użytecznego pilota do poręcznego sterowania, zestaw mieści dodatkowo przewodowy mikrofon ręczny, który można łatwo podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła umożliwiają łatwą kontrolę basów i tonów wysokich.rewelacyjny zestaw dla wszelkich wielbicieli żywiołowego śpiewu!

Niech zestaw do karaoke - auna Karaoke Star 1 stanie się Twoją muzyczną inspiracją w trakcie spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.