Menu

Auna Karaoke Star 2 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In 2 x mirkofon

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Let's get loud! komplet do karaoke auna Karaoke Star 2 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica rewelacyjnie spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki o maks.

mocy 2 x 50 W potężne brzmienie i jednostajną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth pozwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub notebooka. Dodatkowe złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe gwarantuje podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera.

komplet zawiera w dodatku 2 przewodowe mikrofony ręczne, które można prosto podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła zezwalają na łatwą kontrolę basów i tonów wysokich.znakomity zestaw dla wszystkich sympatyków żywiołowego śpiewu!

Niech komplet do karaoke - auna Karaoke Star 2 stanie się Twoją muzyczną inspiracją podczas spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.