Menu

Auna Karaoke Star 3 zestaw do karaoke 2 x 75 W BT port USB line-in 2 x mikrofon

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Let's get loud! zestaw do karaoke auna Karaoke Star 3 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i dwoma bezprzewodowymi ręcznymi to obietnica genialnie spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki w drewnianej obudowie o maks.

mocy 2 x 75 W solidne brzmienie i zrównoważoną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth zezwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub laptopa. Dopełniające złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: port USB pozwala na odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe - podłączenie do odtwarzacza CD, gramofonu i miksera.

Zawarte w dostawie dwa mikrofony przewodowe można podłączyć do dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła umożliwiają łatwą kontrolę basów, tonów wysokich i efektu echa.. Za sprawą wyświetlacza LED z niebieskim podświetleniem we wszystkie procesy są w zasięgu wzroku.znakomity zestaw dla wszystkich fanów żywiołowego śpiewu!

Niech zestaw do karaoke - auna Karaoke Star 3 stanie się Twoją muzyczną inspiracją podczas spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.