Menu

Auna Karaoke Star 4 zestaw do karaoke 2 x 80W BT port USB 2 x mikrofon bezprzewodowy

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Let's get loud! pakiet do karaoke auna Karaoke Star 4 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i dwoma bezprzewodowymi mikrofonami to obietnica nadzwyczajnie spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki o maks.

mocy 2 x 80 W solidne brzmienie i jednostajną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu albo notebooka. Uzupełniające złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: port USB pozwala na odtwarzanie muzyki w formacie MP3, wejście liniowe gwarantuje podłączenie do odtwarzacza DVD, natomiast wyjścia USB - podłączenie dodatkowych głośników.

Do dwóch wejść mikrofonowych można na dodatek podłączyć dwa mikrofony przewodowe - dwa ręczne mikrofony bezprzewodowe są już zawarte w dostawie. Czytelne pokrętła zezwalają na łatwą kontrolę basów, tonów wysokich, efektu echa i balansu.

Za sprawą wyświetlacza LED z niebieskim podświetleniem we wszystkie procesy są w zasięgu wzroku.nieprzeciętny komplet dla wszelkich sympatyków żywiołowego śpiewu! Niech komplet do karaoke - auna Karaoke Star 4 stanie się Twoją muzyczną inspiracją podczas spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.