Menu

auna Pocket Rocker odtwarzacz CD Sing-A-Long 2 x mikrofon zasilanie z baterii

Cechy produktu

  • Producent auna 

Opis

Auna Pocket Rocker to pakiet karaoke wytwarzany z myślą zabawie śladowych użytkowników, z miejsca zyskujący sympatię dzieci i ich rodziców.W celu odtwarzania muzyki pakiet zaopatrzony został w zintegrowane głośniki stereo, a także wbudowany na przednim panelu odtwarzacz CD z funkcją powtarzania, programowalnym odtwarzaniem i wyświetlaczem LED.Jako prawdziwy odtwarzacz CD - karaoke dysponuje on dwoma mikrofonami dynamicznymi wraz z elastycznym, spiralnym kablem i osobnym regulatorem głośności.

Zakres funkcji oraz wzornictwo zorientowane na nieznacznych użytkowników powodują,zestaw nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w roli podstawowego wyposażenia pokoju dziecięcego. Pokrywa o zaokrąglonym zarysie nie posiada ostrych kantów i części wystających, dzięki temu dzieci nie są narażone na ewentualne urazy.

wielkie części obsługi łatwe dostrojenie głośności nawet nieporadnym, dziecięcym rączkom.poręczna rączka na górze przenosi aunę Pocket Pocket Rocker z punktu A do punktu B i z powrotem.

Dwa ręczne mikrofony dynamiczne wchodzą w skład dostawy, umożliwiając rozpoczęcie muzykowania natychmiast po rozpakowaniu sprzętu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.