Menu

Auna Pro DisGo Box 360 Zestaw nagłaśniający 2 mikrofony HDMI BT LED USB kółka czarny

Cechy produktu

  • Producent Auna Pro 

Opis

komplet nagłaśniający na imprezę DisGo Box 360 marki auna Pro to słuszne rozwiązanie karaoke na każda imprezę. Dzięki jego mobilności jest od razu gotowy do pracy w każdym miejscu, zmieniając je w rozświetloną scenę.przez zaimplementowany odtwarzacz zestaw do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R, a także MP3.

Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki czemu można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą. Nie ma zapotrzebowania wykorzystywania dodatkowego monitora: Teksty pojawiają się w transparentny i jasny sposób na zaimplementowanym wyświetlaczu TFT o przekątnej ekranu 17,5 cm.

dodatkową możliwością jest podłączenie smartfonów lub tabletów z obsługą Bluetooth: Urządzenia te można podłączyć bez plątaniny kabli z dziecinną łatwością, a uchwyt na górnej stronie zestawu do karaoke utrzyma je na swoim miejscu.W zestawie nagłaśniającym na imprezę DisGo Box 360 firmy auna Pro można zobaczyć rytm: Wielokolorowe diody LED umieszczone na przedniej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę i świecą w takt muzyki.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym głośności, dostosowywanym konsekwencją Echo oraz praktyczną funkcją AVC, co zezwala na dobranie głośności i efektów do otoczenia.

W zestawie znajdują się oczywiście 2 mikrofony i płyta karaoke CD, by można było od razu rozpocząć imprezę. Dzięki funkcjonalnej funkcji nagrywania występy wokalne można archiwizować w prosty sposób na pendrive'ach USB.w sytuacji większych imprez poprzez wyjście HDMI lub video do zestawu można podłączyć monitor albo telewizor.

Odtwarzacz karaoke można podłączyć do wieży stereo poprzez wyjście liniowe. Dwa uzupełniające gniazda jack 6,3 mm służą do podłączenia instrumentów muzycznych, takich jak gitara albo keyboard.Obojętnie, gdzie imprezujesz: Dzięki DisGo Box 360 marki auna Pro można rozpocząć imprezę!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.