Menu

Auna Rockstar LED zestaw do karaoke odtwarzacz CD Bluetooth USBbiały

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

wyśmienita zabawa w karaoke dla niewielkich i znacznych talentów wokalnych: zestaw do karaoke Rockstage LED marki auna to nieporównywalna atmosfera dyskotekowa we własnych czterech ścianach i zamiana każdego pomieszczenia w rozświetloną scenę.przez zastosowany odtwarzacz CD pakiet do karaoke odtwarza płyty CD, CD-R oraz CD-RW.

Odczytuje także nośniki medialne CD+G: dzięki temu – po podłączeniu do monitora albo telewizora – można odtwarzać płyty CD karaoke z napisami, co niezmiernie pomaga podczas wspólnego śpiewania z ulubionym artystą.

uzupełniającą możliwością jest podłączenie smartfonów albo tabletów z obsługą Bluetooth: można je podłączyć z dziecinną łatwością i to bez plątaniny kabli.w przypadku Rockstage LED firmy auna można zobaczyć rytm muzyki: Wielokolorowe diody LED na przedniej stronie i półkula Jellyball na górnej stronie nadają imprezie szczególną atmosferę.

Uzupełnieniem funkcji zestawu są dwa wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym rezultatem Echo, a także ergonomiczną funkcją AVC, co pozwala na dobranie głośności do otoczenia.Jeżeli chcemy jeszcze bardziej rozkręcić imprezę, do odtwarzacza karaoke można przez wyjście video podłączyć obszerniejszy ekran (np.

telewizor lub monitor), a poprzez wyjście liniowe podłączyć odtwarzacz do wieży Hi-Fi. Teraz można rozpocząć imprezę!Dla niezapomnianych imprez karaoke: Rockstage LED firmy auna.przystępne odcienie: biały, czarny (nr kat.

10032179)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.