Menu

Auna Rockstar LightShow, sprzęt karaoke, bluetooth, USB, Line-In/Out, 2 x 6,3mm, czarny

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Karaoke sprzęt auna Rockstage LightShow zagwarantuje urozmaiconą zabawę zarówno minimalnym, jak i obszernym talentom.Dzięki Bluetooth system Karaoke odtwarza wszystkie pliki audio bezprzewodowo i komfortowo ze smartfonów lub tabletów.

Podłączone urządzenie można z łatwością umieścić na sprzęcie Rockstage LightShow i obsługiwać go w specjalnie zaprojektowanym uchwycie. Przez przedni port USB można ponadto odtwarzać pliki MP3 i nagrywać za pomocą komfortowej funkcji Record, dzięki czemu można ponownie posłuchać własne wykonanie.

Dzięki urządzeniu Rockstage LightShow marki auna z zastosowaną baterią litową nie tylko słyszysz rytm, ale także go widzisz: wielokolorowy pokaz świetlny z korektorem nadaje każdej imprezie unikatową atmosferę.Wstawki wokalne są uzupełnione dwoma osobnymi wejściami mikrofonu 6,3 mm jack z osobną regulacją głośności i regulowanym skutkiem echa, dopasowując głośność w harmonii z otoczeniem.

Dostarczony mikrofon ręczny można w dodatku umieścić na jednym z dwóch wysuwanych uchwytów mikrofonowych po obu stronach urządzenia.Melodyjne dźwięki, najnowsze rockowe hity i tajemnicze ballady: auna sprzęt karaoke Rockstage LightShow jest odpowiednim urządzeniem dla każdego rodzaju śpiewu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.