Menu

Auna SingSing zestaw do karaoke biały Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Ten komplet składający się z zestawu do karaoke SingSing marki auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zagwarantuje jeszcze więcej zabawy i odcieni podczas karaoke!mobilna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza mnóstwo formatów – nie tylko typowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.

Z tyłu urządzenia znajduje się trafne wyjście typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora albo rzutnika komputerowego. Perfekcyjne urządzenie na ciekawe sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.

W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED kreujące niebanalny efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać jeszcze wieczorami – nadaje się wspaniale do audiobooków i opowieści na dopasowanoc.

Jako prawdziwy komplet do karaoke SingSing producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, dostosowywanym rezultatem Echo i funkcjonalną funkcją A.V.C.

optymalne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia oraz możliwości zasilania z baterii zestaw karaoke SingSing firmy auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, zapewniając wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono barwnych efektów w trybie losowym lub w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.bardzo długi przewód o długości 3 m zagwarantuje swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl marki auna jest kompatybilny ze typowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.