Menu

Auna SingSing zestaw do karaoke różowy + Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Ten komplet składający się z zestawu do karaoke SingSing marki auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl firmy auna zagwarantuje jeszcze więcej zabawy i odcieni podczas karaoke!przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing marki auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza sporo formatów – nie tylko typowe typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.

Z tyłu urządzenia znajduje się adekwatne wyjście typu cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora albo rzutnika komputerowego. Wyśmienite urządzenie na ciekawe sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.

W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED budujące atrakcyjny efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać ponadto wieczorami – nadaje się perfekcyjnie do audiobooków i opowieści na przypasowanoc.

Jako prawdziwy zestaw do karaoke SingSing firmy auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym konsekwencją Echo i praktyczną funkcją A.V.C.

odpowiednie mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia i możliwości zasilania z baterii komplet karaoke SingSing firmy auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, gwarantując wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl producenta auna impreza karaoke utonie w kolorach.

Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono barwnych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.wyjątkowo długi kabel o długości 3 m zapewnia swobodę ruchów w trakcie śpiewania swych ulubionych piosenek.

Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.