Menu

auna StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt świetlny LED 2 x mikrofon

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

pakiet karaoke StarMaker firmy auna sporo funkcji, oraz wielokolorowy efekt świetlny LED.Odtwarzacz CD ładowany od góry obsługuje mnóstwo formatów, np. Charakterystyczne płyty audio CD, ale też zapisywalne płyty CD.

W odróżnieniu od charakterystycznych odtwarzaczy CD, system karaoke producenta auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.Szczególną zaletą jest chociaż znajdujący się z przodu, wielokolorowy efekt świetlny składający się z ośmiu diod LED.

Wspierają one wokalistów barwną grą świateł.wbudowany głośnik szerokopasmowy z przodu urządzenia zapewnia prawidłowy dźwięk. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu przez tylne wyjście video do urządzeń zewnętrznych, jak np.

telewizor, rzutnik komputerowy lub monitor. Sygnał audio przesyłany jest poprzez wyjście liniowe do systemów HiFi, wzmacniaczy albo aktywnych kolumn głośnikowych.System audio karaoke ma dwa przednie wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm wraz z odrębną sekcją regulacji głośności, regulowanym efektem Echo i praktyczną funkcją A.V.C.

Dwa dynamiczne mikrofony kablowe są już zawarte w zakresie dostawy, nie trzeba ich zatem kupować i zabawę można rozpocząć zaraz po rozpakowaniu. Obudowa dodatkowo dwa uchwyty mikrofonowe umieszczone z boku.StarMaker producenta auna pasuje znakomicie do wyposażenia pokoju dziecięcego albo młodzieżowego.

Ale także fani karaoke znajdą w tym komplecie coś dla siebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.