Menu

Auna Zestaw karaoke Disco Fever Odtwarzacz CD-/CD+G uchwyt na tablet

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Disco Fever marki Auna jest kompaktowym zestawem karaoke dla młodych talentów i naśladowców tenorów i diw. Nieduże pudełko skrywa wzmacniacz, głośnik i odtwarzacz CD-/CD+G i wejście AUX; mikrofon jest zawarty w zakresie dostawy.

Po podłączeniu do telewizora przez przewód AV urządzenie oferuje wszystko, czego potrzeba do spontanicznego śpiewania! zaimplementowany efekt Echo z regulacją pasuje rewelacyjnie do ostatecznego wygładzenia głosu i nadania mu ostatecznego szlifu.zestaw karaoke posiada także nowoczesne wyposażenie: wejście AUX pozwala na podłączenie smartfonów, tabletów i laptopów.

"Disco Fever" dysponuje dodatkowo poręcznym uchwytem na tablet, a także opcjonalnym zasilaniem (baterie) - idealny do zabawy karaoke na świeżym powietrzu!w sytuacji większych imprez karaoke zestaw karaoke producenta Auna daje nam do dyspozycji ergonomiczne wyjście audio: muzykę i glosy z obydwu kanałów mikrofonowych można wzmocnić poprzez domową wieżę stereo lub telewizor.

W razie zapotrzebowania komplet ten staje się tym samym technicznym sercem nieprzeciętnych imprez!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.