Menu

Electronic-Star Zestaw DJ PA "DJ-14" BT wzmacniacz PA mikser BT 2 x głośnik mikrofon karaoke

Cechy produktu

  • Producent Electronic-Star 

Opis

komplet DJ PA "DJ-14"USB złożony ze wzmacniacza, konsolety BT, pary 2-drożnych kolumn bass reflex i dynamicznego mikrofonu do karaoke idealnie nagłośni muzykę, wokal i wystąpienia na weselach, imprezach rodzinnych i firmowych.Skytec SPL500 to przyjazny dla amatorów wzmacniacz PA i DJ, wspaniały do obsługi mniejszych wydarzeń o charakterze prywatnym.

Sprzęt ten łączy w sobie parametry końcówki mocy wzmacniacza PA, a także liczne możliwości podłączenia dodatkowych urządzeń. Wejście jack i trzy wejścia stereo RCA odbierają sygnał domowego odtwarzacza CD, MP3 itp.

Do obydwu zestawów zacisków stereo można podłączyć zwykłe głośniki hi-fi. Pod względem dźwiękowym wzmacniacz uwydatnia się ziemistym, dynamicznym dźwiękiem, z możliwością dostosowania go przy pomocy przedniego 3-pasmowego korektora.

zrównoważona i wytrzymala obudowa gwarantuje bezproblemowy transport urządzenia. Skytec SPL500 nadaje się do konstrukcji w48 cm szafie rack. Stół mikserski Resident DJ DJ-21 BT ma łącze Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji ze smartfonami, tabletami i notebookami.

zapewnia to dostęp do pełnej cyfrowej kolekcji prywatnych top utworów. Alternatywnie do dyspozycji jest port USB na górze miksera. Na przedniej krawędzi można podłączyć 3 dopełniające żródła dźwięku za pośrednictwem wejścia liniowego.

Tutaj znajdują się także 6,3 mm gniazda słuchawkowe i mikrofonowe, a także wejścia i wyjście liniowe. 3/2-kanałowa konsoleta mikserska Resident DJ DJ-21 BT ma w sumie 18 przełączników, dźwigni i przycisków, praktycznie rozmieszczonych na górnym panelu.

Kontrolki te sterują 3 kanałami stereo i 2 phono.Z mocą 2 x 200 W RMS - odpowiednikiem 2 x 500W maks. Mocy - para głośników Malone PW-220-P wprawia w wibracje nie tylko własne cztery ściany,stanie na wysokości zadania także na wszelkiego rodzaju imprezach i uroczystościach.

Każda z kolumn wyposażonych w 20 cm (10 ") głośnik niskotonowy, przeciętnietonowy horn i wysokotonowy piezo, zagwarantuje spójne i stabilne brzmienie dźwięku. Ich trwałe i bezawaryjne właściwości dźwiękowe zdadzą egzamin zwłaszcza podczas regularnego użytkowania, natomiast solidna konstrukcja w zrównoważonej drewnianej obudowie z narożnikami ochronnymi, filcem i siatka ochronną, predysponuje je do przenośnych zastosowań estradowych.

Górne uchwyty drążkowe upraszczają transport. Jeszcze lepsze brzmienie - z parą pasywnych kolumn PA Malone PA-220-P.pakiet dopełnia dynamiczny mikrofon do karaoke producenta oneConcept i kompletny pakiet kabli do podłączenia składników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.