Menu

Electronic-Star Zestaw karaoke "Ponny´s Ranch NEO" Wzmacniacz, głośniki& 2x mikrofon

Cechy produktu

  • Producent Electronic-Star 

Opis

Wzmacniacz karaoke Amp-EQ -Sing z firmy Auna jest urządzeniem o kompaktowych wymiarach i rozpiętości użycia od HiFi do wydarzeń PA. Dwa tylne wejścia RCA i przednie wejście AUX pozwalają na podłączenie wzmacniacza Auna do takich sprzętów jak odtwarzacze DVD, CD, komputery i odtwarzacze MP3.

na dodatek do wzmacniacza można podłączyć dwa mikrofony i rozszerzyć zakres wykorzystywania o imprezy karaoke, prezentacje i promocje. Sekcja mikrofonu jest oddzielnie dostosowywana z dostrajanym efektem echo / opóźnienia, tak aby uzyskać słuszną jakość dźwięku.

Dzięki swym niewielkim wymiarom Auna Amp-EQ-Sing jest sprzętem, które wszędzie wynajdzie swoje miejsce. Potężna, metalowa pokrywa sprawia,doskonale pasuje do transportu. Auna ST-2000 to czarne kolumny pasywne, które przekonują 2-drożną techniką, głośnikiem niskich tonów o średnicy 13cm (5") i dynamicznymi właściwościami akustycznymi.

Moc 40W RMS jest adekwatna do nagłaśniania mniejszych pomieszczeń. Kolumny wspaniale nadają się do użycia w lokalach gastronomicznych, pubach, galeriach jak i na balkonach czy tarasach. Wszechstronność głośników Auna odznacza się w wielu możliwościach ustawienia.

Dzięki specjalnie uformowanym obudowom osiągalne jest ustawienie kolumn stojąc albo leżąc na boku. Kolejnymi zaletami są znikome , a także nienachalny design. Elastyczny kabel o nadającej się do „domowego stosowania" długości.

dokładnie wyprodukowany, pleciony, 2-żyłowy kabel, ma kolorowe oznaczenie jednej żyły. Uwaga: dostarczony przewód może różnić się od przedstawionego na ilustracji. Ze względu na zmianę w sposobie produkcji kabel może nie być dostarczony na szpuli, co nie wpływa jednak w żaden sposób na opisane cechy kabla.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.