Menu

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Köpenick" kolumny nagłośnieniowe 800 W | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Cechy produktu

  • Producent Electronic-Star 

Opis

komplet nagłośnieniowy karaoke "STAR-Köpenick" to idealny sprzęt do zabawy i rozwijania swych talentów. Zestaw kolumn nagłośnieniowych Fenton SPB-28 nadaje się do nagłaśniania pomieszczeń o przeciętnej wielkości.

Trwałe pokrywy nie sprawiają problemów podczas transportu, a zestawu można używać także na zewnątrz. Komplet nagłośnieniowy Master/Slave Fenton SPB-28 ma moc maksymalną 800 W, a także solidne podwójne subwoofery 20 cm (8").

budowa Bassreflex rozszerza ciśnienie akustyczne i nadaje basom solidne brzmienie.przez przednie wejścia SD/USB zestawu kolumn Fenton SPB-28 można odtwarzać pliki MP3 bezpośrednio z odpowiednich urządzeń audio.

Dwa wejścia mikrofonowe zestawu nagłośnieniowego pozwalają na jego zastosowanie np. Podczas akcji reklamowych w marketach albo na imprezach karaoke. Przez wejście liniowe cinch pakiet kolumn nagłośnieniowych można podłączyć do innych zestawów nagłośnieniowych.

Stosunkowa lekka, ale nadzwyczaj trwała pokrywa z tworzywa MDF systemu audio Fenton SPB-28 i górne uchwyty transportowe łatwe transportowanie zestawu, zmieści się on nawet w niepokaźnej walizce.Zawarty w zestawie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H firmy auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i umożliwia moderację przez 2 artystów.

Dwa dynamiczne mikrofony ręczne mają zasięg do 100 m.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.