Menu

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Mitte" zestaw kolumn nagłośnieniowych 400 W | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Cechy produktu

  • Producent Electronic-Star 

Opis

komplet nagłośnieniowy karaoke "STAR-Mitte" to doskonały sprzęt do zabawy i rozwijania swych talentów. Obsługa zestawu nie wymaga żadnej wiedzy. Niezbędny jest jedynie dostęp do prądu, podłączenie bezprzewodowego odbiornika mikrofonowego i można rozpocząć zabawę.

Muzykę można odtwarzać z nośników pamięci SD i USB. Alternatywą jest ulokowane z tyłu wejście audio typu cinch, dzięki któremu realne jest połączenie z urządzeniami Hi-Fi albo innymi źródłami muzyki, jak laptop, odtwarzacz MP3, smartfony, magnetofon kasetowy itd.

Regulacja dźwięku odbywa się przy pomocy regulatora basów/tonów wysokich, co zezwala na wyrównanie ewentualnych deficytów materiału wyjściowego lub optymalne wzmocnienie żądanych pasm częstotliwości dźwięku według własnego upodobania.

Dzięki mocy 400 W pakiet ten umożliwia nagłośnienie większych pomieszczeń.Zawarty w pakiecie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H producenta auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i zezwala na moderację poprzez 2 artystów.

Dwa dynamiczne mikrofony ręczne posiadają zasięg do 100 m.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.