Menu

Electronic-Star Zestaw karaoke "STAR-Wedding" kolumny nagłośnieniowe 800 W | 2-kanałowy bezprzewodowy zestaw mikrofonowy VHF

Cechy produktu

  • Producent Electronic-Star 

Opis

pakiet nagłośnieniowy karaoke "STAR-Wedding" to perfekcyjny sprzęt do zabawy i rozwijania swoich talentów. Komplet kolumn nagłośnieniowych Fenton SPB-26 pasuje do nagłaśniania pomieszczeń o przeciętnej wielkości.

Trwałe obudowy nie sprawiają problemów w trakcie transportu, a zestawu można używać także na zewnątrz. Komplet nagłośnieniowy Master/Slave Fenton SPB-26 posiada moc maksymalną 600W, a także potężne podwójne subwoofery 15 cm (6,5").

kompozycja Bassreflex rozszerza ciśnienie akustyczne i nadaje basom mocne brzmienie.przez przednie wejścia SD/USB zestawu kolumn Fenton SPB-26 można odtwarzać pliki MP3 bezpośrednio z odpowiednich maszyn audio.

Dwa wejścia mikrofonowe zestawu nagłośnieniowego zezwalają na jego wykorzystanie np. W trakcie akcji reklamowych w marketach lub na imprezach karaoke. Przez wejście liniowe cinch pakiet kolumn nagłośnieniowych można podłączyć do innych zestawów nagłośnieniowych.

Stosunkowa lekka, lecz nadzwyczaj trwała pokrywa z tworzywa MDF systemu audio Fenton SPB-26, a także górne uchwyty transportowe proste transportowanie zestawu, zmieści się on nawet w drobnej walizce.Zawarty w pakiecie bezprzewodowy system mikrofonowy VHF-2-H marki auna zmienia instalację nagłośnieniową w pełnowartościową maszynę do karaoke i pozwala na moderację przez 2 artystów.

Dwa dynamiczne mikrofony ręczne mają zasięg do 100 m.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.