Menu

Fenton

Cechy produktu

  • Producent Fenton 

Opis

Zabawa może się rozpocząć! Sing Station Fenton KAR100 uatrakcyjni każdą imprezę, to solidny system dźwiękowy gwarantujący różne doznania muzyczne i spontaniczne wieczory karaoke.System muzyczny ma dwa 3-calowe głośniki i 100 W mocy w dowolnym momencie dzięki mocy dźwięku.

Opcjonalnie może być zasilany z zaimplementowanego akumulatora, który zapewnia do czterech godzin absolutnej niezależności od elektrycznego zasilania. Dodatkową rozciągliwość można uzyskać dzięki różnym opcjom odtwarzania.

Do odtwarzania szerokiej gamy plików muzycznych są w dyspozycji Port USB, gniazdo kart SD i wejście AUX. Bluetooth łatwy sposób przesyłania muzyki ze smartfonu, tabletu lub komputera. To jeszcze nie wszystko!

zastosowana jellyball reaguje kolorowymi diodami LED na muzykę i natychmiast dodaje pożądanej atmosfery każdej imprezie. Światła LED pulsują i obracają się w rytm, stwarzając fascynujące pokazy świetlne na ścianach i sufitach.Spontaniczne przyjęcie karaoke może rozpocząć się w dowolnym momencie.

Oprócz wejścia AUX, Sing Station na dodatek wejście mikrofonowe 6,3 mm, a także mikrofon przewodowy który znajduje się w komplecie. Komplet gromadzi też pilot na podczerwień, za pomocą którego można kontrolować zdalnie wszystkie funkcje.Dla prostego transportu systemu Sing Station ma dwa komfortowe uchwyty zamontowane na solidnym korpusie urządzenia.Niezależnie od tego, czy to przyjęcie, czy karaoke: Sing Station KAR100 od firmy Fenton zapewnia wszędzie idealny dźwięk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.