Menu

OneConcept Tallboy głośnik karaoke Bateria BT USB SD MP3 UKF AUX 2xmik biały

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

pakiet karaoke oneConcept Tallboy to sprzęt, który zapewni dzieciom idealną zabawę i zainspiruje je do rowijania muzycznych talentów. Cztery 7,6 cm (3 ") - szerokopasmowe, mocne głośniki odtwarzają muzyczne treści z rozmaitych źródeł dźwięku.

Dzięki zastosowanemu oświetleniu LED Multicolor, z czułą reakcja na dźwięk, popisy wokalne dzieci zyskują doskonałą oprawę wizualną.W skład podstawowego wyposażenia wchodzi tuner radiowy FM. Multimedialny port USB buduje dostęp mobilnym formatom MP3 z nośników USB i odtwarzaczy MP3.

komplet przygotowany jest rownież do obsługi sprzętu bezprzewodowego, oferując możliwość przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów albo komputerów do głośników karaoke przez zintegrowany interfejs Bluetooth.

Przewodowe źródla dźwięku można podłączyc do systemu nagłośnienia za pośrednictwem tylnego gniazda AUX.zestaw zaopatrzony jest także dwa 6,3mm wejścia mikrofonowe jack, które powodują, że głośnik wieżowy oneConcept Tallboy jest rewelacyjnym partnerem dla niewiele znaczących miłośników karaoke.

Oddzielne regulatory na tylnym panelu służą do ustawiania jednocześnie głośności mikrofonu jaki i efektu echa, niezależnie od głośności ogólnej. Mikrofony dynamiczne i przewodowe wchodzą w skład dostawy, eliminując uzupełniające koszty.

Po wyjęciu ich z pudełka można od razu rozpocząć zabawę.Jednak prawdziwą osobliwością zestawu jest zintegrowana, standardowa bateria Nokia, która pozwala na pełną swobodę w wyborze miejsca instalacji sprzętu.

Ustawienie zestawu do następnej sesji karaoke jest dzisiaj - mówiąc dosłownie - dziecinną zabawą i na pewno uda się także znikomym wokalistom i wokalistkom. Obsługa systemu karaoke odbywa się opcjonalnie albo bezpośrednio na panelu sprzętu albo za pomocą użytecznego pilota.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.