Menu

OneConcept Tallgirl głośniki karaoke Bateria BT USB SD MP3 FM AUX 2xmik różowy

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

pakiet karaoke oneConcept Tallgirl to sprzęt, który zapewni dzieciom rewelacyjną zabawę i zainspiruje je do rowijania muzycznych talentów.Cztery 7,6 cm (3 ") - szerokopasmowe, mocne głośniki odtwarzają muzyczne treści z najróżniejszych źródeł dźwięku.

Dzięki zastosowanemu oświetleniu LED Multicolor, z czułą reakcja na dźwięk, popisy wokalne dzieci zyskują genialną oprawę wizualną.W skład podstawowego wyposażenia wchodzi tuner radiowy FM. Multimedialny port USB tworzy dostęp mobilnym formatom MP3 z nośników USB i odtwarzaczy MP3.

komplet przygotowany jest rownież do obsługi sprzętu bezprzewodowego, oferując możliwość przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów albo komputerów do głośników karaoke przez zintegrowany interfejs Bluetooth.

Przewodowe źródla dźwięku można podłączyc do systemu nagłośnienia za pośrednictwem tylnego gniazda AUX.pakiet wyekwipowany jest także dwa 6,3mm wejścia mikrofonowe jack, które powodują, że głośnik wieżowy oneConcept Tallgirl jest wspaniałym partnerem dla znikomych fanów karaoke.

Oddzielne regulatory na tylnym panelu służą do ustawiania równocześnie głośności mikrofonu jaki i efektu echa, niezależnie od głośności ogólnej. Mikrofony dynamiczne i przewodowe wchodzą w skład dostawy, eliminując dodatkowe koszty.

Po wyjęciu ich z pudełka można od razu rozpocząć zabawę.Jednak prawdziwą osobliwością zestawu jest zintegrowana, standardowa bateria Nokia, która zezwala na całkowitą swobodę w wyborze miejsca instalacji sprzętu.

Ustawienie zestawu do następnej sesji karaoke jest teraz - mówiąc dosłownie - dziecinną zabawą i niewątpliwie uda się także znikomym wokalistom i wokalistkom. Obsługa systemu karaoke odbywa się opcjonalnie albo bezpośrednio na panelu sprzętu albo przy pomocy praktycznego pilota.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.