Menu

StarMaker Zestaw karaoke Odtwarzacz CD Bluetooth AUX Efekt świetlny LED 2 x mikrofon

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

pakiet karaoke StarMaker marki auna sporo funkcji, i wielokolorowy efekt świetlny LED.Odtwarzacz CD ładowany od góry obsługuje mnóstwo formatów, np. Standardowe płyty audio CD, ale też zapisywalne płyty CD.

W odróżnieniu od typowych odtwarzaczy CD, system karaoke marki auna odtwarza także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.Szczególną zaletą jest aczkolwiek znajdujący się z przodu, wielokolorowy efekt świetlny składający się z ośmiu diod LED.

Wspierają one wokalistów barwną grą świateł.zastosowany głośnik szerokopasmowy z przodu urządzenia zagwarantuje dobry dźwięk. Poza tym istnieje możliwość przesłania sygnałów obrazu poprzez tylne wyjście wideo do urządzeń zewnętrznych, jak np.

telewizor, rzutnik komputerowy albo monitor. Sygnał audio przesyłany jest poprzez wyjście liniowe do systemów HiFi, wzmacniaczy albo aktywnych kolumn głośnikowych.System audio karaoke posiada dwa przednie wejścia mikrofonowe jack 6,3 mm wraz z odrębną sekcją regulacji głośności, regulowanym efektem Echo i funkcjonalną funkcją A.V.C.

Dwa dynamiczne mikrofony kablowe są już zawarte w zakresie dostawy, nie trzeba ich zatem kupować i zabawę można rozpocząć zaraz po rozpakowaniu. Pokrywa ponadto dwa uchwyty mikrofonowe umieszczone z boku.StarMaker marki auna nadaje się wyśmienicie do wyposażenia pokoju dziecięcego albo młodzieżowego.

Ale także fani karaoke znajdą w tym zestawie coś dla siebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.