Menu

Capital Sports Pegstar Deska treningowa do wspinaczki 72 x 30 x 3,8 cm czarna

Cechy produktu

  • Producent Capital Sports 

Opis

Wymagająca i sprawna: Płyta treningowa do wspinaczki Pegstar firmy CAPITAL SPORTS trenuje napięcie ciała, stabilizację, koordynację i maksymalną siłę w jednym, kiedy poprzez przenoszenie wagi ciała jedną ręką wykonujemy wspinaczkę w pionie albo w poziomie.Płyta z otworami Pegstar pasuje zarówno do powierzchni treningowych w studiach i salach gimnastycznych, jak i również do domu.

Jako moduł atletyczny/stabilizacyjny dla alpinistów albo dla wszelkich, którzy potrzebują nowych impulsów oprócz tradycyjnych ćwiczeń na drążku do podwyższania.Płyta, dwa drążki drewniane i niezliczone warianty ćwiczeń.

najkorzystniejsze przyrządy treningowe nie wymagają znacznych przygotowań i montażu, żeby wycisnąć z nas siódme poty. Ćwiczenia koncentrują się na muskulaturze tułowia, barków i ramion, co daje razem kompleksowy i wymagający trening.Prosty przyrząd treningowy, który wyznacza nowe limity: płyta treningowa do wspinaczki Pegstar firmy CAPITAL SPORTS.dostępne rozmiary: 72 x 30 cm, 43 x 30 cm (nr kat.: 10030974), 102 x 30 cm (nr kat.: 10030976)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.