Menu

Uprząż wspinaczkowa Lhotse Zenit szary

Cechy produktu

  • Producent Lhotse 
  • Rodzaj uprzęże 

Opis

Model Zenith to kultowy model lekkiej uprzęży sportowej polskiej firmy Lhotse. Zenith to wygodna uprząż zaopatrzona w jeden punkt regulacji w pasie biodrowym. Do tego celu wykorzystano "szybką klamrę" znaną z modelu Lhotse Buoux. Zenith rewelacyjnie nadaje się do wspinaczki sportowej w skałach i na nienaturalnych ściankach. Do produkcji uprzęży zaimplementowano najwyższej jakości, odporne na działanie warunków zewnętrznych materiały. Dzięki użyciu potrójnego laminatu, będącego połączeniem potężnego materiału zewnętrznego, specjalnej pianki i antybakteryjnej dzianiny dystansowej, uprząż jest dużo komfortowojsza niżeli poprzednia jej generacja. Materiał wspaniale odprowadza wilgoć i zagwarantuje użytkownikowi adekwatny komfort cieplny w trakcie aktywności. Co więcej, wprowadzona modernizacja modelu Zenith, nie powiększyła wagi tej najlżejszej spomiędzy wszystkich uprzęży Lhotse. Uprząż Zenith wyekwipowana jest w 4 niesprężyste i wytrzymałe szpejarki dolne.

funkcjonalny zarys, użycie szerszego łącznika oraz najlepszej jakości materiałów, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zastosowany w produkowaniu uprzęży poliamid dodatkowo wzmacnia połączenie pasa z łącznikiem, co w znacznym stopniu wpływa na wytrzymałość uprzęży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.