Menu

1kg Trutka na szczury, trutka na myszy. Ratimor pasta brodifakum.

Cechy produktu

  • Producent Monagro 

Opis
najlepsza trutka na szczury i myszy. Pasta Ratimor saszetki na szczury z brodifakum.


- 5 razy mocniejsza niż czerwona pasta

- Dzięki swej obszerniejszej mocy jest w wyniku czego tańsza w użyciu i pozwala zaoszczędzić środki asygnowane na deratyzację.

- nad wyraz szybki efekt: zabójcze działanie już po pojedynczym spożyciu dzięki wysokiej zawartości brodifakum.

- Nie powoduje podejrzliwości u gryzoni - za prędko działa!

- Saszetki RATIMOR dzięki swej wyjątkowej soczystości i starannie dopasowanym aromatom najsilniej przyciągają gryzonie.


- Bardziej soczysta i "smaczniejsza" dla gryzoni niż inne trutki!

- najkorzystniejszy wybór dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!


- Dzięki wyjątkowo gorzkiej substancji Bitrex trutka jest zabezpieczona przed przypadkowym spożyciem poprzez ludzi i zwierzęt domowe


Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo skuteczne działanie brodifacoum - najmocniejszego środka gryzoniobójczego. Już pojedyncze karmienie rodentycydem powoduje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na szczury Ratimor drugiej generacji jest nad wyraz silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Jedno "karmienie" wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Zaleca się sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.


Porównaj moc czerwonej i niebieskiej pasty i sam podejmij decyzję


produktywna trutka na szczury gdy wszystkie inne zawodzą!

PASTA RATIMOR to najskuteczniejsza trutka na szczury, która najsilniej przyciąga gryzonie. Jest o 50% bardziej niebanalna w porównaniu ze zwykłą żywnością. To powoduje, że sprawdza się najlepiej spośród przystępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w sytuacji wykorzystywania jej w magazynach żywności, sklepach spożywczych czy restauracjach gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie zawsze wybiorą RATIMOR.

Szczury i myszy nie przejdą obojętnie obok trutki Ratimor, nawet jeśli w pobliżu jest naturalna żywność!

Miękka przynęta na szczury Ratimor jest efektywna wobec wszelkich gryzoni. Jest to nad wyraz przydatne w sytuacjach, gdzie jest przystępna naturalna żywność gryzoni. Ze względu na uzupełniające tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie chętnie powracają do niej, w związku z czym, jest to wydajny sposób na gryzonie.Z Ratimor oszczędzasz!

Wybierz konkretne trutki na szczury Ratimor mające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka na szczury typowo ostatecznie jest tańsza w użytkowaniu - szczury jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i sprawnych aromatów, które wabią gryzonie. Szczury i myszy wprost nie mogą się oprzeć rodentycydom Ratimor.


najlepsza trutka na szczury w saszetkach dla profesjonalistów DDD i spółdzielni mieszkaniowych!

  • staranne dawkowanie (1 saszetka na szczury = 10g)
  • Monitorowanie obecności gryzoni (nadgryzione saszetki świadczą o bytowaniu gryzoni).
  • dokładne usunięcie trutki po zakończeniu akcji deratyzacyjnej.
  • staranne rozliczenie liczba preparatu na zlecenie.
  • Silna trutka na szczury umożliwia wysoką produktywność przy zachowaniu niskich kosztów zabiegu.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.