Menu

500g Trutka na myszy, trutka na szczury. Vaco granulat.

Cechy produktu

  • Producent Monagro 

Opis


efektywna

- trutka drugiej generacji zawierająca brodifakum 0,05g/kg
- zabójczo wydajna już po pojedynjczym spożyciu
- gotowe do użycia
- gromadzi bitrex - gorzką substancję zapobiegjącą przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe.
- środek gryzoniobójczy do użytkowania mistrzowskiego.

Trutka na myszy i szczury do zwalczania gryzoni. Dedykowana do użytkowania w pomieszczeniach gdzie występują gryzonie. Preparat jest śmiertelny dla szczura i myszy po jednym spożyciu. Preparat powoduje śmierć szkodnika z kilkunasto-godzinnym opóźnieniem, nieraz w oddaleniu od miejsca pobrania co nie formuje nieufności szkodnika. Nie powoduje podejrzenia u gryzoni. Szczuy i myszy postrzegają zatrute ziarno jako źródło pokarmu. Już pojedyncze karmienie środkiem gryzoniobójczym wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok. Trutka na myszy i szczury Ratimor jest niezwykle silnym preparatem gryzoniobójczym, który pozwala zwalczyć gryzonie w ciągu około 2 tygodni (w zależności od nasilenia problemu).

Szybka w działaniu

Jednorazowe "karmienie" myszy wystarcza do tego aby trutka na szczury zaczęła działać. Firma zaleca sprawdzanie okolicy wyłożonej trutki co 2-3 dni w celu pozbycia się martwych ciał gryzoni.© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.