Menu

Karmnik dla ptaków na okno, szybę. Pokarm 1kg gratis.

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 

OpisKarmnik dla ptaków na okno, szybę. Karmidło na dla ptaków na balkon.

Dokarmianie ptaków i ich obserwacja jeszcze nigdy nie były tak proste. Dzięki karmnikowi na okno niewiele znaczący Ornitolog, który wyprodukowany jest z przezroczystego plastiku ptaki będą dosłownie zaglądać do Twojego pokoju.

To nieprzeciętna okazja by pomóc ptakom w zimie i z bliska poznać dużo gatunków ptaków żyjących w Polsce bez potrzeby posiadania lornetki czy lunety.

Rozwijaj pasję i wrażliwość na przyrodę u dzieci

niewiele znaczący ORNITOLOG to rewelacyjny prezent dla dziecka interesującego świata! Karmnik pozwala dziecku poznać bliżej naturalny świat ptaków! dodatkowo jako gratis w paczce odszukasz załączony przez nas MINI ATLAS PTAKÓW. Dzięki atlasowi Twoje dziecko pozna niemało gatunków ptaków żyjących w Polsce i samodzielnie lub z Twoją pomocą zidentyfikuje te odwiedzające wasze okno! Regularne dokarmianie pomaga uczyć dzieci odpowiedzialności. To genialny sprawdzian przed przygarnięciem do domu zwierząt domowych.

Karmnik na okno jest wyjatkowo prosty do zamocowania i przystępny w czyszczeniu. Karmidło wystarczy przymocować za pomocą przyssawek do umytej wcześniej szyby i wsypać pokarm dla ptaków, który dostajesz od nas GRATIS (1kg)! Karmnik dodatkowo haczyk do zawieszenia kuli tłuszczowej albo słoninki. Dzięki haczykowi karmnik może być też zawieszony np. Na gałęzi. Oprócz estetycznego wyglądu, karmnik wyekwipowany jest w żerdkę, na której mogą siadać ptaki! Karmidło produkowane jest z krystalicznego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego opornego na warunki atmosferyczne!


Dlaczego karmnik dla ptaków na okno, balkon?

- najkorzystniejszy pomysł na podarunek dla dziecka, które ciekawi świat
- gratis atlas ptaków!
- gratis 1kg najkorzystniejszego pokarmu dla ptaków na zimę!
- ptaki to wzrokowce - przejrzysty karmnik z widocznym ziarnem zwabi ptaki, które będziesz obserwować
- wyjątkowo nieskomplikowany do napełnienia pokarmem
- wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa nienaturalnego
- ma specjalny uchwyt, dzięki temu można go zawiesić© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.