Menu

Kruk odstraszacz. Makieta kruka w locie.

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 

Opis

Skuteczne działanie


Kruki są ptakami dobrze rozpoznawanymi poprzez inne gatunki. Nieraz nękają mniejsze ptaki niszcząc gniazda, zjadając jaja i młode pisklęta. Dlatego odstraszacz ptaków w formie nieprzeciętnie odwzorowanej sylwetki kruka daje tak korzystne efekty. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, żeby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do występowaniu makiety.

- odstraszacz ptaków z możliwością podwieszenia
- poruszając się lekko na wietrze odstrasza w dodatku ruchem.
- dbałość o szczegóły i zastosowane materiały sprawiają, iż odstraszacz ptaków to trwałe rozwiązanie,
- wykorzystane do produkcji tworzywo nienaturalne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV,

W celu uzupełnienia wizualnego działania odstraszacza ptaków, doradzamy zakup kruka wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Szczególnie produktywnym rozwiązaniem jest zestaw makiety ptaka w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem "birdchaser" przystępnym w naszej ofercie tutaj.

Sposób zastosowania

Zapewne zauważyli Państwo rosnącą popularność tego rozwiązania u swoich sąsiadów z osiedla? To pierwsze i nieraz ostateczne uderzenie w walce z gołębiami.Odstraszacz ptaków makieta kruka jest przeznaczona do zawieszenia przy pomocy przymocowanego sznurka.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.