Menu

Naklejka, nalepka sylwetka ptaka (wzór L20)

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 

Opis

Skuteczne odstraszanie

Naklejki na szyby sylwetka ptaka (wzór L20) to progresywny artykuł zabezpieczający oszklone biurowce i inne budynki przed rozbijaniem się o nie lecących z dużą prędkością ptaków. Do zastosowania także na ekranach akustycznych wzdłuż tras szybkiego ruchu w miastach i poza miastami a także na wszelkich innych szklanych albo lustrzanych powierzchniach, skąd chcemy przepłoszyć przelatujące ptaki.

towar wyprodukowany z wysokiej jakości folii samoprzylepnej opornej na promieniowanie UV, mróz i inne czynniki atmosferyczne.

Sposób montażu

Aby zamontować naklejki na szyby ptaka drapieżnego na powierzchnię przezroczystą, najpierw należy oczyścić ją z brudy i tłuszczu, najlepiej przy pomocy płynu na bazie alkoholu. Następnie oddzielić kilka centymetrów folii zabezpieczającej od naklejki, jednocześnie dociskając ją do szyby (przy pomocy szmatki lub rąk), naklejkę należy wygładzić twardym prostym przedmiotem, aby zminimalizować liczba powstających pęcherzyków powietrza. Pozostałą warstwę naklejamy w analogiczny sposób.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.