Menu

Olbrzymi Kruk w locie. Kruk odstraszacz ptaków na balkon.

Cechy produktu

  • Producent Odstraszanie 

Opis

Skuteczne działanie


Makieta ptaka kruk spory w locie jest naturalnej wielkości sylwetką kruka. Jest to odstraszacz wizualny, którego rolą jest odstraszanie gdy mamy problem z gołębiami, problem z dzięciołami czy innymi ptakami. Jeśli gołębie uprzykszają Ci życie odchodami, problemem jest poranne budzenie denerwującym gruchaniem, czy masz zamiar uniemożliwiać zakładaniu przez gołębie gniazd na balkonie to makieta ptaka jest dla Ciebie. Zapewne zauważyli Państwo rosnącą popularność tego rozwiązania u swoich sąsiadów z osiedla? To pierwsze i nieraz ostateczne uderzenie w walce z gołębiami. Kruki są ptakami korzystnie rozpoznawanymi poprzez inne gatunki, ich drapieżna natura daje się innym ptakom niejednokrotnie we znaki, dlatego umieszczenie doskonale odwzorowanej sylwetki kruka daje tak dobre efekty.

Sposób zastosowania


Makieta kruka jest przeznaczona do zawieszenia za pomocą przymocowanego sznurka lub wbicia za pomocą metalowego uchwytu np. Do doniczki. Długość uchwytu 40cm. Makieta tworzona jest tak, że można ją podwiesić, więc oprócz działania wizualnego, poruszając się lekko na wietrze odstrasza także ruchem. Polecamy zmianę lokalizacji odstraszacza, aby nie doprowadzić do przyzwyczajenia się gołębi do występowaniu makiety. Dbałość o szczegóły i wykorzystane materiały sprawiają, że jest to trwałe rozwiązanie, które można stosować przez lata. Zastosowane do produkcji tworzywo sztuczne jest odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, więc makieta kruka nie zmienia swego wyglądu, barwy nie płowieją pod wpływem promieniowania słonecznego czy wody.


W celu uzupełnienia wizualnego działania makiety, doradzamy zakup kruka wraz z dźwiękowym odstraszaczem. Nad wyraz sprawnym rozwiązaniem jest pakiet makiety ptaka w połączeniu z dźwiękowym odstraszaczem "birdchaser" przystępnym w naszej ofercie tutaj. Postaw na profesjonalne rozwiązania, zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem w branży!

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.