Menu

Pułapka na krety, nornice model 1. Łapka na krety.

Cechy produktu

  • Producent Monagro 

Opis

sprawna

Pułapka na kreta i nornice model 1 asygnowana jest do szybkiego pozbycia się kretów i nornic i pozostałych gryzoni drążących tunele w ogródkach. Łapka na krety pozostała wyposażona w specjalny stalowy mechanizm zatrzaskowy który uaktywnia się w momencie dotknięcia metalowej blaszki, zwalniając zapadkę.

Łatwa w użyciu

Chcesz pozbyć się kretów i nornic? Nie wiesz jak wyeliminować kopce kreta z zadbanego ogrodu? Zastosuj wydajne rozwiązanie, które pozwala pozbyć się problemu z kretami raz na za każdym razem. W celu założenia pułapki należy wkopać urządzenie w miejscu kopca lub korytarza, którym porusza się kret, zasłonić otwór nieprzeźroczystym pojemnikiem lub lekko zasypać ziemią. Kret albo gryzoń dotykając blaszki uruchomi mechanizm zapadkowy, który go zakleszczy. Konsekwencją złapania gryzonia jest rozwarty trzonek łapki. Pułapka na kreta jest nietrudna i instynktowna w użyciu. Łapki na krety należy naciągnąć zgodnie z instrukcją obsługi która znajduję się z tyłu opakowania produktu. Pułapka na krety powinna zostać umieszczona w miejscu koncentracji kopców i tuneli, aby można było zmaksymalizować szanse na schwytanie szkodnika. Łapki na krety wyprodukowane są solidnie, z galwanizowanej stali - zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych przez co są to urządzenia wielokrotnego stosowania. Banalna mechanika i brak baterii powoduje, iż jest to rozwiązanie całoroczne, mogące służyć latami. Ich prosta budowa i skuteczne działanie, sprawia, iż są pierwszym wyborem wśród profesjonalistów zajmujących się zwalczaniem kretów i gryzoni drążących tunele pod ziemią. Rewelacyjnym rozwiązaniem uzupełniającym działanie pułapki są wibracyjne odstraszacze wbijane w ziemię, znajdujące się w naszej ofercie - pozwalają one na stworzenie niewidzialnej bariery i zabezpieczenie ogrodu przed inwazją kretów i gryzoni z okolicznych obszarów.

atrybuty

- tradycyjna metalowa kompozycja,
- stal galwanizowana - zabezpieczona przed działaniem warunków atmosferyczncyh
- wydajna w trakcie bezpośredniego kontaktu z kretami


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.