Menu

Pułapka na rybiki (srebrzyki) Panko. Lep na rybiki.

Cechy produktu

  • Producent Panko 

Opis

Skuteczny sposób na rybiki

Jak pozbyć się rybików (srebrzyków)? Występuje w miejscach ciepłych, wilgotnych i ciemnych stąd nieraz możemy go spotkać w kuchni, łazience czy spiżarni. Żywi się resztkami pożywienia bogatymi w skrobię i inne polisacharydy. Rybiki moga trawić celulozę więc niejednokrotnie są szkodnikami niszczącymi zbiory biblioteczne.

efektywny sposób na rybiki jest pozostawienie klejowej pułapki na rybiki z wabikiem w miejscu, gdzie z reguły je widujemy. Pułapka na rybiki pozwala wyłapać dorosłe srebrzyki co ogranicza ich zdolności do rozmnażania i po jakimś czasie problem znika.

Pułapka na srebrzyki jest rozwiązaniem efektywnym i bezpiecznym. Nie zawiera substancji toksycznych więc jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Z powodzeniem może być uzywana w miejscach składowania i gromadzenia żywności. Jest bez zapachu.

- Służy do monitorowania występowaniu rybików: cukrowego i piekarniczego poprzez ich odławianie

- Uzyskuje słuszną efektywność działania w okresie 3 - 7 dni od chwili wystawienia

- Nie posiada insektycydów i żadnych innych destrukcyjnych substancji chemicznych

- W komplecie atraktant wabiący szkodniki do pułapki

- W opakowaniu znajdują się 2 pułapki
Zwalcza:

- rybiki cukrowe,
- srebrzyki.

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.