Menu

Głośnik Auna Beachboy

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

auna Beachboy to niezastąpiony uczestnik każdej imprezy na wolnym powietrzu. Odpowiednią oprawę muzyczną zapewniają dwa szerokopasmowe głośniki i subwoofer. Pod obudową skrywa się kompaktowe radio, które wypuści w świat tylko brzmienie najwyższej jakości.

Dzięki radioodbiornikowi z pamięcią 30 stacji, interfejsowi USB- Mp3 i SD-MP3, a także bluetooth radio beachbox jest przygotowane na każdą ewentualność. Z pomocą bluetooth urządzenie komunikuje się ze smatphonami, laptopami i innymi urządzeniami z interfejsem bluetooth.

Głośnik z zasilaniem bateryjnym da ci całkowitą kontrolę nad odtwarzanymi mediami. Natomiast wejście AUX zezwala na podłączenie do głośnika zewnętrznych maszyn audio, tj. Odtwarzacze CD i Mp3. Zasilanie bateryjne daje swobodę zastosowania auna Beachboy bez konieczności użytkowania tylko z zasilania sieciowego.

Ładowanie baterii odbywa się poprzez przewód USB-PC lub adapter USB do kontaktu. Z myślą o bezpiecznym transporcie urządzenie zostało zaopatrzone w uchwyt nośny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.