Menu

Głośnik Auna Karaboom LED

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Karaboom LED marki auna wniesie jeszcze więcej imprezowej atmosfery do pokoju dziecięcego: głośnik karaoke zachęca młode pokolenie do spontanicznej, muzycznej zabawy! Cztery głośniki szerokopasmowe 7,6 cm (3 cale) odtwarzają muzykę z zróżnicowanych źródeł audio z dużą siłą dźwięku, stwarzając przy tym efekty świetlne.

W tym celu system głośnikowy zaimplementowane oświetlenie efektowe Multicolor LED reagujące na muzykę i wspomagające widocznie występy młodego pokolenia. Wejście AUX i port USB umożliwiają wzmocnienie muzyki z odtwarzaczy MP3 lub CD,także z kluczy USB.

genialnym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki do głośnika karaoke przez Bluetooth. Możesz zespolić się ze smartfonem, tabletem albo laptopem i to kompletnie bez użycia kabli! Tuner radiowy UKF uzupełnia zakres funkcji!

Funkcjonalność zestawu uzupełniają dwa wejścia mikrofonowe, które czynią z głośnika nadzwyczajnego partnera do imprez karaoke w niewielkim gronie. Dwa odrębne regulatory głośności z tyłu kolumny zezwalają na regulację głośności mikrofonów niezależnie od głośności podstawowej.

Same mikrofony można umieścić w uchwytach, jeżeli ich aktualnie nie używamy. Rozpoczęcie następnej sesji karaoke jest tym samym dziecinnie przystępne i szybkie i to nawet dla najmłodszych wokalistek i wokalistów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.