Menu

Głośnik Auna Thunderstorm S

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Miejsce dla auny Thunderstorm S, niezastąpionego przyjaciela wszystkich tych, którym dzięki muzyce krew szybciej krąży w żyłach! System dźwiękowy na baterie proponuje tancerzom i muzycznie uzdolnionym wykonawcom perfekcyjną jakość dźwięku, mnóstwo opcji podłączeń i wysoki stopień mobilności.

dzięki czemu każdy występ zamienia się w unikalne przeżycie, na życzenie wzbogacone niebanalną oprawą świetlną LED. Sercem przenośnego systemu audio jest zintegrowany wzmacniacz, stwarzający maks. Moc 30 W RMS dla potężnego 16,5 cm (6,5") głośnika niskotonowego wraz z 16,5 cm(6,5") bierną membraną.

Niskie basy i czyste, wysokie tony odtwarzane są nadzwyczajnie i bez zniekształceń, niezależnie od tego czy słuchasz oldschoolowych sampli, współczesnego dubstepu, czy hip-hopowych bitów. Sterowanie odbywa się albo za pośrednictwem przedniego panelu obsługi na urządzeniu, albo przy pomocy dołączonego pilota.

Jeszcze bardziej wygodnie obsługuje się głośnik przez bezprzewodową funkcję łączności Bluetooth. Zezwala na ona komfortowe zdalne sterowanie poprzez aplikację Discolor DJ, lub urządzenia z systemem Android albo iOS.

Oprócz odtwarzania muzyki pozwala ona na dopasowanie brzmienia dźwięku za pośrednictwem 5-pasmowego equalizera. Lecz na tym nie koniec - do wyboru mamy 12 przeróżnych różnorodnych presetów z efektami LED oferujących oprawę wydarzeń muzycznych pod kątem efektów świetlnych.

Aplikację można pobrać nieodpłatnie w AppStore lub Play Store. Poza możliwością łączenia urządzeń Bluetooth z głośnikiem w celu bezprzewodowego odtwarzania muzyki, boombox dysponujekonwencjonalnym wejściem liniowym do podłączania przewodowych urządzeń audio, takich jak telefony komórkowe lub odtwarzacze MP3.

ponadto istnieje także możliwość generowania plików muzycznych MP3 przez przedni port USB. Służy on także do zasilania maszyn przenośnych, takich jak smartfon lub tablet. Zintegrowany tuner radiowy UKF-PLL w sensowny sposób dopełnia paletę funkcji.

Zaletą auny Thunderstorm S jest nie tylko perfekcyjne odtwarzanie muzyki: muzycy i wykonawcy artystyczni mogą korzystać z dwóch 6,3 mm wejść jack, wytwarzającym dostęp mikrofonom i instrumentom, np. Gitarze.

Dzięki osobnej sekcji brzmieniowej złożonej z regulatorów głośności i włączanego efektu echa i opóźnienia, obydwa kanały można odpowiednio dopasować tak, żeby nadać barwom dźwięku ostatni szlif - stosowne rozwiązanie do zastosowań karaoke i genialne dla muzyków ulicznych.

Zintegrowany akumulator i dostosowywany pasek na ramię to niezastąpiona pomoc w trakcie transportu mobilnego sprzętu stereo. Żeby móc szybko rozpocząć imprezy plenerowe i spontaniczne sesje muzyczne, głośnik Bluetooth ma w dodatku mnóstwo do zaoferowania od strony wizualnej.

Jego pokrywa w profilu rury jaśnieje poprzez zintegrowane oświetlenie LED, które ożywia barwami dudniące basy, wytwarzając oryginalną oprawę każdego wydarzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.