Menu

Auna Tonal Głośnik tubowy Bluetooth AUX Aluminiowy Obudowa drewniana

Cechy produktu

  • Producent Auna 

Opis

Głośnik tubowy Tonal marki auna to poczucie prawdziwego vintage. Jego wzornictwo przypomina tradycyjne głośniki tubowe z lat 20-tych, lecz wyposażenie jest w pełni progresywne. Do przesyłania sygnału mamy do dyspozycji dwa rozmaite wejścia.

Albo bezprzewodowy interfejs Bluetooth albo tylne wejście na typu jack. Technologia Bluetooth jest kompatybilna ze smartfonami, tabletami, komputerami oraz notebookami, a jej zasięg wynosi do 10 metrów.

Po nawiązaniu połączenia z odpowiednim urządzeniem auna Tonal odtwarza bezprzewodowo biblioteki muzyczne, przy czym sterowanie (zmiana utworów, start, stop i głośność) odbywa się wygodnie regulatorem wielofunkcyjnym na górnej stronie urządzenia.

Po osiągnięciu maksymalnej głośności rozlega się trzykrotny sygnał ostrzegawczy. Nieco starsze urządzenia, np. Telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 i CD można podłączyć prędko i nietrudnie poprzez tylne wejście AUX jack.

Szczegółowe wzornictwo z ciemną obudową z drewna i zaokrąglonymi narożnikami wzbogacone jest widocznie regulatorem wielofunkcyjnym. Cztery pokaźne nogi posiadają antypoślizgowe nakładki gumowe i chronią powierzchnię, na której stoi urządzenie, przed uszkodzeniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.