Menu

Fenton

Cechy produktu

  • Producent Fenton 

Opis

Czas rozpocząć imprezę! przenośny imprezowy komplet nagłośnieniowy MDJ115 producenta Fenton to system nagłośnienia o mocnym brzmieniu, dzięki któremu można radować się ulubioną muzyką na każdej imprezie. System nagłośnieniowy MDJ150 ma 2 głośniki 5,25’’ o mocy maksymalnej 200 W, co zagwarantuje mocny dźwięk w każdym momencie.

Na życzenie może być zasilany zaimplementowanym akumulatorem 3600 mAh, dzięki czemu jest w pełni niezależny od sieci elektrycznej poprzez 6 godzin. Jeszcze więcej swobody przeróżne możliwości odtwarzania: do odtwarzania różnorodnych plików muzycznych jest do dyspozycji port USB, a także wejście AUX.

poprzez Bluetooth można streamować w prosty sposób muzykę ze smartfona, tabletu lub komputera. A to nie wszystko: wbudowany efekt Derby LED nadaje natychmiast każdemu spotkaniu imprezową atmosferę, zapierając dech w piersiach zadziwiającymi efektami.

Oprócz wejścia AUX 3,5 mm mobilny imprezowy zestaw nagłośnieniowy ma także wejście mikrofonowe 6,3 mm, w zestawie znajduje się w dodatku trafny mikrofon kablowy. W zakres dostawy wchodzi także pilot zdalnego sterowania na podczerwień, dzięki któremu wszystkimi funkcjami można wygodnie sterować z dalszej odległości.

Do przystępnego przenoszenia systemu nagłośnieniowego służy poręczny pas naramienny umieszczony na obudowie. Impreza w każdym miejscu przy wyśmienitym brzmieniu: mobilny imprezowy komplet nagłośnieniowy MDJ150 marki Fenton.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.