Menu

Głośnik Blaupunkt BT06

Cechy produktu

  • Producent BLAUPUNKT 

Opis

Głośnik Bluetooth to nieodłączny składnik nie tylko spotkań towarzyskich w domu albo plenerze. To także rewelacyjny kompan podczas podróży i wakacyjnych wycieczek. Urządzenie pozwoli zabrać wybrane utwory i czysty dźwięk wszędzie tam, gdzie chcemy.

Poprawi także jakość dźwięku naszego telefonu czy tabletu. Każdy sportowiec, plażowicz, imprezowicz czy uczeń musi go posiadać. BT06BK to większy odpowiednik lubianego modelu z oferty Blaupunkt – głośnika BT03BL/BK.

To wysokiej jakości urządzenie, które dzięki funkcji Bluetooth, pozwala słuchać ulubionej muzyki z telefonu albo smartfona, przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Na dodatek zaimplementowany odtwarzacz kart microSD (do 32GB) umożliwia słuchanie ulubionej muzyki zapisanej na kompatybilnym nośniku.

Dzięki tunerowi FM z pamięcią 45 stacji, osoby preferujące spędzać czas ze swoją ulubioną rozgłośnią radiową, także będą usatysfakcjonowane. Wbudowane złącze AUX można zastosować do podłączenia wszystkich zewnętrznych źródeł dźwięku....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.