Menu

Głośnik Bluetooth BANG & OLUFSEN Beoplay A1 Srebrny

Cechy produktu

 • Producent BANG & OLUFSEN 

Opis

 • Beoplay A1 to najmniejszy głośnik Bluetooth jaki pozostał do tej pory stworzony dla B&O Play. Asygnowany do wykorzystania w podróży, zaprojektowany poprzez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz, wygodnie gromadzi się w dłoni i proponuje widocznie więcej niżeli wynikałoby z jego niewielkich rozmiarów
 • Z jakością wybiegającą daleko poza granice kategorii i uderzeniem dźwięku widocznie wykraczającym poza rozmiar urządzenia B&O PLAY A1 jest wyśmienitym głośnikiem, który możesz wziąć ze sobą wszędzie. Wyprodukowany dla ludzi którzy naprawdę dbają o znakomitą jakość dźwięku i wzornictwa
 • Zaprojektowany do codziennych podróży Beoplay A1 efektownie wyprofilowaną obudowę w formie aluminiowej kopuły, która nadaje konstrukcji lekkiego i stylowego wyglądu, zabezpieczając równocześnie znajdującą się we wnętrzu elektronikę. Kopuła perfekcyjnie łączy się z formowanym z tworzywa na bazie polimerów spodem, tworząc zupełnie gładką i ciągłą powierzchnię. W projekcie nie występują wystające przyciski ani żadne inne wystające komponenty, a powierzchnia Beoplay A1 jest całkowicie gładka i wystarczająco potężna, by poradzić sobie z uderzeniami i zarysowaniami podczas codziennego użytkowania. Głośnik ma przymocowany do obudowy pasek z miękkiej skóry, wręcz zapraszający do zabierania głośnika ze sobą wszędzie albo dołączenia go do plecaka, czy zawieszenia w domu w dowolnym miejscu.
 • Opierając się na ponad 90-letnim doświadczeniu w pracy z dźwiękiem, Beoplay A1 wyznacza nowe standardy dla przenośnych głośników Bluetooth w zakresie rozchodzenia się dźwięku i charakterystyki basów i głośności. Wykorzystanie unikatowego, przeznaczonego algorytmu DSP z innowacyjnym filtrowaniem górnoprzepustowym, Beoplay A1 jest zdolny do stworzenia przestrzennej, 360-stopniowej sceny muzycznej. Zagwarantuje to słuchaczom te same idealne wrażenia dźwiękowe niezależnie gdzie się oni znajdują.
 • Pomimo kompaktowych rozmiarów, wynoszących wyłącznie 133 mm x 48 mm i wagi tylko 600 g, w pełni aktywna, dwudrożna konstrukcja z aluminiowym stożkiem przetwornika średnio-niskotonowego, jedwabną kopułką ¾-calowego przetwornika wysokotonowego i zaawansowanym przefiltrowaniem DSP zachwyci cię rześkim, głośnym i czystym dźwiękiem.
 • Dzięki nowej konstrukcji przetwornika przeciętnie-niskotonowego z aluminiowym stożkiem i systemowi magnesem neodymowym, a także wzmacniaczom o wysokiej mocy szczytowej, Beoplay A1 dostarcza pełny zakres głębokich basów schodzących choćby do 40 Hz i wystarczającej wytrzymałości, by odtwarzać muzykę poprzez długie godziny.
 • Beoplay A1 jest dostarczany z akumulatorem Li-Ion 2200mAh, który zagwarantuje aż do 24 godzin codziennego odtwarzania muzyki(przy średnim poziomie głośności). Ten branżowy standard został osiągnięty dzięki prekursorskiemu sposobowi kontroli nad wzmacniaczem. Adaptacyjne zarządzanie mocą (Adaptive Power Management) pozwala na dostarczenie dokładnej porcji mocy niezbędnej wzmacniaczom – i jedynie wtedy kiedy tego potrzebują. Oznacza to energiczne zmiany zasilania umożliwiające zasadniczy wzrost żywotności akumulatora.
 • Beoplay A1 zaimplementowaną funkcję zestawu głośnomówiącego do rozmów telefonicznych, a opatentowana konstrukcja na spodzie głośnika zezwala na, żeby czuły mikrofon jednolicie zbierał mowę w obszarze 360 poziomów. Dzięki czemu rozmówca genialnie może rozpoznać głosy, bez względu na to, z jakiej odległości od mikrofonu znajduje się osoba mówiąca do urządzenia.
 • Naciśniecie kolistego przycisku połączenia na boku głośnika pozwala na podłączenie głośnika do ostatnio wykorzystywanego urządzenia i natychmiastowe odtwarzanie ostatniego otworu, który słyszał. Idąc dalej, przycisk połączenia otrzyma aktualizacje pozwalające dodać więcej funkcjonalności głośnikowi
 • przystępny w kolorze Natural White, a także Moss Green

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.