Menu

Głośnik Bose SoundLink Color II

Cechy produktu

  • Producent BOSE 

Opis

Czysty dźwięk, gdziekolwiek jesteś Na tarasie, w parku, na basenie — gdziekolwiek się udasz, głośnik SoundLink Color Bluetooth II będzie świetnym towarzyszem. Miękka silikonowa pokrywa, wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów i wyrazisty dźwięk powodują, że głośnik wspaniale sprawdza się w każdych warunkach.

dzisiaj dostępny także w kolorze Żółtym. Progresywna jakość dźwięków Głośnik SoundLink Color II to wyposażony w unikatowe technologie owoc pracy inżynierów Bose. Dwa pasywne radiatory zezwalają na uzyskanie mocnego dźwięku, a jednocześnie ograniczają do minimum drgania pokrywy.

Właśnie tak projektuje się głośniki, których dźwięk zwala z nóg, podczas gdy samo urządzenie nie rusza się nawet o centymetr. Miękka i trwała obudowa Głośnik SoundLink Color Bluetooth II został zaprojektowany z myślą o podróżach.

dopasowana silikonowa pokrywa zapewnia trwałość, która pozwala na schowanie go do torby lub plecaka i zabranie w każde miejsce. Jest doszlifowana miękkim materiałem, dzięki czemu urządzenie można przenosić w ręce.

Głośnik jest odporny na wilgoć, więc można z niego korzystać przy basenie lub nad jeziorem. Muzyka w każdym miejscu Głośnik SoundLink Color II waży zaledwie 540 gramów, dzięki czemu korzystanie z niego jest wyjątkowo proste.

Jeden przycisk pozwala korzystać z wielu funkcji, jak np. Odbieranie połączeń przy pomocy systemu głośnomówiącego, pomijanie utworów, przełączanie się pomiędzy podłączonymi urządzeniami i nie tylko. Akumulator litowo-jonowy zezwala na odtwarzanie choćby przez 8 godzin.

Aplikacja Bose Connect przystępny dostęp do wszelkich funkcji głośnika. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje produktu i dostosuj ustawienia do swoich upodobań, żeby więcej swego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Łączność Słuchaj dowolnych utworów z praktycznie każdego urządzenia — łączność Bluetooth zezwala na rozpoczęcie odtwarzania. Głośnik SoundLink Color II zapewnia bezawaryjny zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m i bezproblemowe łączenie.

Komunikaty głosowe prowadzą poprzez procedurę parowania. Można także błyskawicznie przełączać się między dwoma podłączonymi urządzeniami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.