Menu

Głośnik Bose SoundLink Color II

Cechy produktu

  • Producent BOSE 

Opis

Czysty dźwięk, gdziekolwiek jesteś Na tarasie, w parku, na basenie — gdziekolwiek się udasz, głośnik SoundLink Color Bluetooth II będzie doskonałym towarzyszem. Miękka silikonowa obudowa, zastosowany mikrofon do prowadzenia rozmów i wyrazisty dźwięk sprawiają, że głośnik rewelacyjnie sprawdza się w każdych warunkach.

teraz dostępny także w odcieniu Żółtym. Postępowa jakość dźwięków Głośnik SoundLink Color II to zaopatrzony w nieszablonowe technologie owoc pracy inżynierów Bose. Dwa pasywne radiatory pozwalają na uzyskanie konkretnego dźwięku, a równocześnie ograniczają do minimum drgania obudowy.

Właśnie tak projektuje się głośniki, których dźwięk zwala z nóg, w trakcie gdy samo urządzenie nie rusza się choćby o centymetr. Miękka i trwała obudowa Głośnik SoundLink Color Bluetooth II został zaprojektowany z myślą o podróżach.

dobrana silikonowa obudowa zagwarantuje trwałość, która zezwala na schowanie go do torby lub plecaka i zabranie w każde miejsce. Jest dopracowana miękkim materiałem, dzięki czemu urządzenie można przenosić w ręce.

Głośnik jest oporny na wilgoć, więc można z niego korzystać przy basenie albo nad jeziorem. Muzyka w każdym miejscu Głośnik SoundLink Color II waży zaledwie 540 gramów, dzięki czemu korzystanie z niego jest nad wyraz proste.

Jeden przycisk pozwala korzystać z wielu funkcji, jak np. Odbieranie połączeń za pomocą systemu głośnomówiącego, pomijanie utworów, przełączanie się między podłączonymi urządzeniami i nie tylko. Akumulator litowo-jonowy umożliwia odtwarzanie choćby poprzez 8 godzin.

Aplikacja Bose Connect prosty dostęp do wszelkich funkcji głośnika. Zapoznaj się ze wskazówkami, odblokuj funkcje artykułu i przypasuj ustawienia do swych upodobań, żeby więcej swego wolnego czasu poświęcić na słuchanie muzyki, a nie na konfigurowanie ustawień.

Łączność Słuchaj dowolnych utworów z praktycznie każdego urządzenia — łączność Bluetooth zezwala na rozpoczęcie odtwarzania. Głośnik SoundLink Color II zapewnia bezawaryjny zasięg komunikacji bezprzewodowej do 9 m i bezproblemowe łączenie.

Komunikaty głosowe prowadzą poprzez procedurę parowania. Można także momentalnie przełączać się między dwoma podłączonymi urządzeniami....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.