Menu

Głośnik Creative Muvo Play

Cechy produktu

  • Producent CREATIVE 

Opis

Głośnik bezprzewodowy Muvo Play

Przegląd
Creative MUVO Play to nasz najnowszy mobilny głośnik Bluetooth z certyfikatem wodoszczelności IPX7 i wieloma dodatkowymi funkcjami. Dzięki podwójnym mikromembranom i podwójnym membranom basowym MUVO Play brzmi jak pokaźnie pokaźniejszy głośnik! Zaprojektowany do stosowania zewnętrznego i ważący zaledwie 360g sprzęt nadzwyczajnie spełni oczekiwania na imprezie przy basenie, na kempingu albo w czasie Twojej kolejnej niesamowitej przygody!

całkowita Wodoszczelność

Kiedy ostatnio bawiłeś/-aś się na zewnątrz, zupełnie nie przejmując się pogodą? teraz możesz! MUVO Play dokument wodoszczelności IPX71, dzięki temu można kompletnie zanurzyć go w wodzie. Możesz zabrać go na imprezę przy basenie albo na minimalne karaoke pod prysznicem i niczym się nie przejmować.
1) Zanurzenie pod wodą do 1 m na maksymalnie 30 minut.

Zabierz Go Z Sobą Tam, Gdzie Zechcesz
Dla aktywnych poszukiwaczy przygód - MUVO Play waży zaledwie 360g i może pracować do 10 godzin na akumulatorze. Jest kompaktowy, dzięki temu zmieści się w większości przegródek w Twoim plecaku, co czyni go świetnym towarzyszem na kempingu. Kiedy poziom naładowania akumulatora spadnie, starczy doładować go, korzystając z załączonego kabla USB Type-C, co ekspresowo przywróci go do działania.

znikomy Głośnik - spory Dźwięk

Głośnik MUVO Play zaopatrzony jest w podwójne pełnopasmowe mikromembrany i podwójne pasywne membrany basowe, gwarantujące niesamowicie głośny i solidny dźwięk. Organizujesz pidżama party? Wprowadź imprezowiczów w trafny nastrój dzięki płynnemu i czystemu dźwiękowi, który daje głośnik MUVO Play - genialne rozwiązanie, żeby zaspokoić Twoje muzyczne potrzeby!

Bezprzewodowe Połączenie Stereo
Sparuj ze sobą 2 głośniki MUVO Play i ciesz się bogatszą sceną dźwiękową w stereo! Dźwięk jest pełniejszy, gwarantując bardziej głębokie i przyjemne doznania - oczywiście bezprzewodowo!

Bezproblemowa Łączność
Słuchaj swych ulubionych kawałków, gdzie tylko chcesz! Przesyłaj muzykę dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, która zapewnia płynne odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości. Jeśli preferujesz połączenia przewodowe, MUVO Play gwarantuje taką możliwość dzięki typowemu złączu AUX 3,5 mm, które jest kompatybilne z większością analogowych maszyn.

komplet Głośnomówiący Z Inteligentnym Asystentem

  • Odbieraj połączenia bezpośrednio na MUVO Play! Głośnik działa również jako komplet głośnomówiący, więc już nigdy nie przegapisz żadnego telefonu!
  • Dzięki połączeniu Bluetooth możesz ponadto aktywować Siri albo Asystenta Google2 poprzez jedno naciśnięcie przycisku na MUVO Play.

2) Ta funkcja wymaga połączenia Bluetooth z Twoim urządzeniem z systemem iOS albo Android z połączeniem internetowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.