Menu

Głośnik JBL JR POP

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Dźwięk dla młodych wielbicieli muzyki Głośnik mobilny JBL JR Pop został stworzony aby zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Urządzenie jest tworzone z konkretnych tworzyw, ma wytrzymałą baterię i odtwarza dźwięk na wysokim poziomie.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki Model JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki jeszcze z innych źródeł takich jak tablet, telefon czy laptop bez konieczności podłączania przewodów. Wystarczy zjednoczyć dowolne urządzenie z głośnikiem przy pomocy Bluetooth.

Wytrzymała Bateria Urządzenie zostało zaopatrzone w baterię która pozwala na ciągłe odtwarzanie muzyki i przeróżnego typu efektów świetlnych, które są zsynchronizowane z dźwiękiem nawet do 5 godzin. Wodoodporny Głośnik JBL JR Pop certyfikat IPX7 a to oznacza,bezproblemowo można go zabrać na plażę bez obaw o to, że upadnie do wody.

dodatkowo urządzenie jest wyposażone w pasek, dzięki czemu można przypiąć je do plecaka lub części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.