Menu

Głośnik Tracer Kross

Cechy produktu

  • Producent TRACER 

Opis

mocny dźwięk w kompaktowym opakowaniu Głośnik przenośny TRACER Kross z racji na swoje rozmiary i wagę jest łatwy w transporcie i jednocześnie wytrzymały na niesprzyjające warunki. Mimo kompaktowego wymiaru głośnik o mocy 3 W RMS zapewniają wysoką jakośc dźwięku, a wbudowany akumulator zezwala na pracę urzadzenia nawet do 7 godzin.

Bezprzewodowa Komunikacja Zapomnij o poplątanych kablach. Z głośnikiem TRACER Kross możesz zbratać swego smartfona, tableta czy laptop za pomoca technologii Bluetooth. Zasięg łączności wynosi 10 metrów, a przesyłana muzyka nie traci nic ze swej jakości.

Słuchaj swej ulubionej muzyki gdzie chcesz bez zbędnych przewodów. Dodatkowa Pamięć Model TRACER Kross zaimplementowany slot na kartę pamięci, dzięki czemu można rozbudowac urządzenie o swoją własną pamięc na której możesz przechowywać swoją ulubioną muzykę.

To nad wyraz {pomocn|przydatn)a funkcja, dzięki której możesz odtwarzać ulubione utwory nawet wtedy gdy Twój telefon się rozładuje lub nie obsługuje łączności bluetooth....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.