Menu

Głośnik Creative Muvo 2c

Cechy produktu

  • Producent Creative 

Opis

Wodoodporny głośnik Bluetooth wielkości rąk z zaimplementowanym odtwarzaczem MP3
Głośnik Creative MUVO 2c wielkości dłoni ma wodoodporną zewnętrzną obudowę, więc możesz zabrać swoją muzykę wszędzie, gdzie zechcesz. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 6 godzin i niewielkim wymiarom możesz głośno słuchać muzyki, poszukując mocniejszych wrażeń. Połączenie z głośnikiem MUVO 2c jest bardzo proste. Starczy podłączyć do niego urządzenie źródłowe przy użyciu jednego z wielu wejść, na przykład Bluetooth. Możesz nawetbezprzewodowo połączyć dwa głośniki MUVO 2c,radować się całkowitą stereofonią i jeszcze obszerniejszą mocą dźwięku.

Energia i swoboda
Głośnik Creative MUVO 2c wielkości dłoni ma wodoodporną zewnętrzną obudowę, więc możesz wziąć swoją muzykę wszędzie, gdzie zechcesz. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 6 godzin i niewielkim wymiarom możesz głośno słuchać muzyki, poszukując mocniejszych wrażeń. Połączenie z głośnikiem MUVO 2c jest bardzo proste. Starczy podłączyć do niego urządzenie źródłowe przy użyciu jednego z wielu wejść, na przykład Bluetooth. Możesz choćbybezprzewodowo scalić dwa głośniki MUVO 2c,cieszyć się całkowitą stereofonią i jeszcze większą mocą dźwięku.

rewelacyjna playlista na następną przygodę
Stwórz doskonałą playlistę, która da Ci energię na cały dzień pełen przygód. Głośnik MUVO 2c ma dokument niepodatności na wodę i kurz z klasą ochrony IP66. Dzięki czemu nic nie zepsuje zabawy na basenie. Choćby gdy podróżujesz po bezdrożach, kurz nie zakłóci wypoczynku.

Muzyka wszędzie z Tobą

Głośnik MUVO 2c waży zaledwie 159 g, więc nigdy nie będzie obciążeniem. Jest lekki i mobilny, dzięki czemu perfekcyjnie sprawdzi się w podróży.

niewiele znaczące rozmiary, potężny dźwięk

obfity pasywny radiator w głośniku MUVO 2c zapewnia znakomitą jakość niskich tonów. Wbudowany, dostrojony pełnozakresowy głośnik cechuje się mocnym, donośnym dźwiękiem w każdym miejscu.

Impreza bez końca

zaimplementowany akumulator litowo-jonowy o objętości 650 mAh pozwala nieprzerwanie słuchać muzyki przez 6 godzin1. Gdy wyczerpie się energia, nie trzeba przerywać zabawy. Głośnik można naładować przy użyciu kabla Micro USB.

Pełna kontrola w Twoich rękach
przystępna do pobrania aplikacja Sound Blaster Connect asygnowana dla systemów iOS, a także Android zezwala na całkowitą i łatwą kontrolę głośników. Możesz przeglądać I wybierać utworu bezpośrednio z karty MicroSD a także wygodnie przełączać między rozmaitymi źródłami odtwarzania.

Lepszy Dźwięk Stereo
Ci potrzeba jeszcze mocniejszego dźwięku? MUVO 2c obsługuje stereofoniczną technikę Wireless Link, która pozwala na połączenie z sobą dwóch głośników MUVO 2c. Wspólnie ze znajomymi możecie radować się perfekcyjnym dźwiękiem z dwóch niewielkich głośników.

Pokaż swój fason
Głośnik Muvo 2c dostępny jest w ośmiu żywych kolorach. Nie możesz zdecydować który z odcieni najlepiej pasuje do Ciebie? Wybierz ze znajomymi po jednym głośniku w każdym dostępnym odcieniu i rozpocznijcie wspólną imprezę.EAN: 5390660191749
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51MF8250AA008
wariant: przenośne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Zasilanie: Akumulator wbudowany
Akcesoria w zestawie: - Creative MUVO 2c- przewód USB- Skrócona instrukcja obslugi- Ulotki gwarancyjne
Kolor: Różowy
wymiary: 67 x 93 x 38 mm
Waga: 159 g
Pozostałe cechy: wymagania systemowe:Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie informacji:- Zgodne urządzenia Bluetooth obsługujące profil stereo Bluetooth (A2DP) Bezpośrednie podłączenie przy pomocy gniazda wejścia liniowego:- Urządzenia analogowe audio z wyjściem 3,5 mm albo RCA Rozmowy telefoniczne:- Zgodne smartfony obsługujące technologię Bluetooth i profil głośnomówiący (HFP)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.