Menu

Głośnik Creative Woof 3

Cechy produktu

  • Producent Creative Labs 

Opis

Creative Woof3
Wysokiej jakości progresywny głośnik Bluetooth® niewielkich wymiarów umożliwiający odtwarzanie plików w formacie MP3/FLAC
Nowy głośnik Creative Woof3 Bluetooth to wysoka jakość dźwięku z urządzenia wielkości kubka. Poczuj moc brzmienia dzięki obszernemu radiatorowi basowemu i posłuchaj jak ożywa muzyka grana poprzez Twoich ulubionych wykonawców. Głośnik Woof3 to rewelacyjny towarzysz podróży.

minimalny towarzysz podróży
Głośnik Woof3 odtwarza niesamowity dźwięk i niskie tony, które możesz poczuć. Rewelacyjnie gromadzi się w dłoni i ma zarys nieznacznego kubka, co upraszcza przenoszenie. Ten niewielki głośnik Bluetooth zaprojektowano z myślą o maksymalnej mobilności — ma rozmiary dopasowane do wielkości rąk, długi czas pracy akumulatora oraz liczne możliwości połączeń w celu odtwarzania dźwięku. To progresywny, perfekcyjnie wyekwipowany głośnik Bluetooth umożliwiający odtwarzanie plików MP3/FLAC precyzyjnie przypasowany do potrzeb przenośnych użytkowników.

Cud w Twojej dłoni
Głośnik Woof3 wyekwipowano w potężny przetwornik o średnicy 45 mm, dzięki któremu dźwięk jest jednostajny i imponujący.
Nie oceniaj go po rozmiarach. Z powodu użycia obszernego radiatora basowego ten wyjątkowy głośnik o wielkości dłoni pozwala na uzyskanie wyśmienitego dźwięku mimo niewiele znaczących rozmiarów.
Sześć godzin odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu sprawia, że głośnik Woof3, daje Ci swobodę i wolność poruszania, gdzie tylko zapragniesz!1
1 Rzeczywisty czas pracy akumulatora zależy od wykorzystywania, ustawień i warunków środowiskowych.

różnorodne możliwości odtwarzania muzyki
Podłącz ulubione źródło muzyki do jednego z czterech wejść. Woof3 ma wszystkie najważniejsze właściwości głośnika przenośnego.

Połączenie Bluetooth

Połącz swoje inteligentne urządzenia z głośnikiem Woof3 przy pomocy technice Bluetooth. Przyciski sterowania muzyką wygodne odtwarzanie, wstrzymanie, pomijanie utworów i regulację głośności dźwięku.

Odtwarzacz plików w formacie MP3/FLAC

Gniazdo karty microSD to nadzwyczajne rozwiązanie, jeżeli chcesz oszczędzić energię akumulatora swego smartfona. Starczy włożyć kartę microSD z ulubionymi utworami i nacisnąć przycisk odtwarzania — przyjemnego słuchania! Jedno gniazdo kart microSD, dwa odtwarzacze muzyki. Najkorzystniejsze połączenie możliwości odtwarzania lubianych formatów, takich jak MP3/WMA i bezstratnych formatów o wysokiej jakości, na przykład WAV/FLAC/APE z karty umieszczonej w jednym gnieździe. Głośnik pełni także funkcję czytnika kart microSD do przesyłania muzyki, filmów i informacji osobistych z karty microSD na komputer.

USB Audio

Podłącz głośnik Woof3 do komputera PC/Mac, używając przystępnego w pakiecie przewodu micro USB. Będzie działać jako urządzenie dźwiękowe USB umożliwiające odtwarzanie dźwięku cyfrowego w formacie bezstratnym. Równocześnie ładowany jest akumulator głośnika.

Złącze AUX-in

Odtwarzaj ulubioną muzykę ze starszych źródeł. Podłącz do głośnika Woof3 urządzenia analogowe, korzystając z przewodu AUX-in.EAN: 5390660190247
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51MF8230AA000
typ: mobilne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: microUSB
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w komplecie: - Creative Woof3- przewód Micro USB- Podstawowa instrukcja obsługi
Kolor: Chrom
rozmiary: 75 x 65 x 68 mm.
Waga: 237 g
Pozostałe parametry: wymogi systemowe:- Urządzenia Bluetooth zgodne z profilem Stereo Bluetooth (A2DP) do strumieniowego przesyłania dźwięku stereofonicznego- Bluetooth HFP (profil zestawu głośnomówiącego) do odbierania połączeń na telefonach z modułem Bluetooth- Analogowe urządzenia audio z wyjściem 3,5 mm- Ładowanie głośnika za pośrednictwem połączenia Micro USB- Karta microSD do odtwarzania muzyki- Do odtwarzania dźwięku z karty w gnieździe microSD: karty microSD klasy 4 i wyższej o objętości do 32 GB- Odtwarzanie plików audio w formacie MP3, WMA, WAV, FLAC i APE zapisanych na karcie microSD (Obsługa plików MP3, WAV, WMA, FLAC, APE. Brak obsługi plików WMA PRO/bezstratnych, APE (Extra High i nowszych)).- Odczyt danych z karty microSD- Odtwarzanie dźwięku na komputerach PC albo Mac w trybie hosta USB przy pomocy przewodu USB

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.