Menu

Głośnik Fresh n Rebel Rockbox BRICK Fabriq Edition

Cechy produktu

  • Producent FRESH N REBEL 

Opis

wyśmienity dźwięk, niekończące baterii. Rockbox Cegła FabriQ Edition to bezprzewodowy głośnik z głębokim basem w konwencjonalnym prostopadłościanu. Głośnik jest perfekcyjnym miejscem dla zwolenników designu, lecz także dla miłośników muzyki, łącząc jakości tworzyw i nadzwyczajny dźwięk z progresywnym wyglądem i czuję.

Graj głos swojej ulubionej muzyki i bębna palcami w rytm muzyki dzięki najwyższej klasy technice i pasywnego basu. Odziany w specjalnie tkane tkaniny z barwnych nici i udekorowane etykietą skóry wytłoczonym logo.

dostępne w ośmiu kolorach jest Rockbox Cegła FabriQ Edition na misji ubrać muzykę słuchasz. Rockbox Cegła FabriQ Edition korzysta z technologii Bluetooth i łączy się bezprzewodowo do wszystkich obiektów podobnych.

Komórkowy, tablet albo laptopa. Bateria o obszerności 4000 mAh jest imponujące nonstop 20 godzin muzyki na jednym ładowaniu. Dioda LED stanu akumulatora powiadamia o ilości wolnego i funkcja PowerBank jest {pomocn|przydatn)a, gdy rozładowany telefon.

Z czułe na dotyk przyciski oświetlonych od tyłu na głośniku do sterowania muzyką bez konieczności wyciągnąć komórkę z kieszeni. Rockbox Cegła FabriQ Edition jest wystarczająco małe, aby zabrać go ze sobą gdzie chcesz, i wystarczająco duże, aby ich dźwięk zaimponować znajomym.

Przynieś swoją ulubioną muzykę ze sobą i bardziej komfortowo, więc mój czas w dowolnym miejscu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.