Menu

Głośnik Creative Muvo 2c

Cechy produktu

  • Producent Creative 

Opis

Wodoodporny głośnik Bluetooth wielkości dłoni z wbudowanym odtwarzaczem MP3
Głośnik Creative MUVO 2c wielkości dłoni ma wodoodporną zewnętrzną obudowę, więc możesz zabrać swoją muzykę wszędzie, gdzie zechcesz. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 6 godzin i niewielkim rozmiarom możesz głośno słuchać muzyki, poszukując mocniejszych wrażeń. Połączenie z głośnikiem MUVO 2c jest bardzo proste. Starczy podłączyć do niego urządzenie źródłowe przy użyciu jednego z wielu wejść, na przykład Bluetooth. Możesz choćbybezprzewodowo scalić dwa głośniki MUVO 2c,radować się pełną stereofonią i jeszcze pokaźniejszą mocą dźwięku.

Energia i swoboda
Głośnik Creative MUVO 2c wielkości dłoni ma wodoodporną zewnętrzną obudowę, więc możesz zabrać swoją muzykę wszędzie, gdzie zechcesz. Dzięki akumulatorowi wystarczającemu na 6 godzin i niewielkim wymiarom możesz głośno słuchać muzyki, poszukując mocniejszych wrażeń. Połączenie z głośnikiem MUVO 2c jest wyjątkowo proste. Starczy podłączyć do niego urządzenie źródłowe przy użyciu jednego z wielu wejść, na przykład Bluetooth. Możesz nawetbezprzewodowo zbratać dwa głośniki MUVO 2c,cieszyć się pełną stereofonią i jeszcze większą mocą dźwięku.

nadzwyczajna playlista na następną przygodę
Stwórz nieprzeciętną playlistę, która da Ci energię na cały dzień pełen przygód. Głośnik MUVO 2c ma certyfikat odporności na wodę i kurz z klasą ochrony IP66. Dzięki temu nic nie zepsuje zabawy na basenie. Choćby gdy podróżujesz po bezdrożach, kurz nie zakłóci wypoczynku.

Muzyka wszędzie z Tobą

Głośnik MUVO 2c waży zaledwie 159 g, więc nigdy nie będzie obciążeniem. Jest lekki i mobilny, dzięki czemu wyśmienicie stanie na wysokości zadania w podróży.

minimalne wymiary, solidny dźwięk

pokaźny pasywny radiator w głośniku MUVO 2c gwarantuje wspaniałą jakość niskich tonów. Wbudowany, dostrojony pełnozakresowy głośnik charakteryzuje się konkretnym, donośnym dźwiękiem w każdym miejscu.

Impreza bez końca

wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 650 mAh pozwala nieprzerwanie słuchać muzyki przez 6 godzin1. Gdy wyczerpie się energia, nie trzeba przerywać zabawy. Głośnik można naładować przy użyciu kabla Micro USB.

Pełna kontrola w Twoich rękach
przystępna do pobrania aplikacja Sound Blaster Connect asygnowana dla systemów iOS, a także Android umożliwia całkowitą i łatwą kontrolę głośników. Możesz oglądać I wybierać utworu bezpośrednio z karty MicroSD a także komfortowo przełączać pomiędzy przeróżnymi źródłami odtwarzania.

Lepszy Dźwięk Stereo
Ci potrzeba jeszcze mocniejszego dźwięku? MUVO 2c obsługuje stereofoniczną technikę Wireless Link, która umożliwia połączenie z sobą dwóch głośników MUVO 2c. Wspólnie ze znajomymi możecie cieszyć się idealnym dźwiękiem z dwóch niewielkich głośników.

Pokaż swój fason
Głośnik Muvo 2c przystępny jest w ośmiu żywych kolorach. Nie możesz zdecydować który z barw najlepiej pasuje do Ciebie? Wybierz ze znajomymi po jednym głośniku w każdym przystępnym kolorze i rozpocznijcie wspólną imprezę.EAN: 5390660191749
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51MF8250AA008
wariant: przenośne
System: Mono
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Regulacja poziomu głośności
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 3,5 mm minijack
Zasilanie: Akumulator zastosowany
Akcesoria w komplecie: - Creative MUVO 2c- kabel USB- Skrócona instrukcja obslugi- Ulotki gwarancyjne
Kolor: Różowy
rozmiary: 67 x 93 x 38 mm
Waga: 159 g
Pozostałe parametry: wymogi systemowe:Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie informacji:- Zgodne urządzenia Bluetooth obsługujące profil stereo Bluetooth (A2DP) Bezpośrednie podłączenie za pomocą gniazda wejścia liniowego:- Urządzenia analogowe audio z wyjściem 3,5 mm lub RCA Rozmowy telefoniczne:- Zgodne smartfony obsługujące technikę Bluetooth i profil głośnomówiący (HFP)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.