Menu

Głośnik mobilny EMOS TKL19

Cechy produktu

  • Producent EMOS 

Opis

Łączność bezprzewodowa Ciesz się swobodą korzystania z głośnika Emos TKL19 bez konieczności przyłączania przewodów. Dzięki łączności Bluetooth w prosty i szybki sposób podłączysz swój telefon lub tablet.

ponadto dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz korzystać z funkcji Handsfree i odbierać połączenia telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręce. Tuner FM Dzięki temu, że w głośniku Emos TKL19 wbudowany został cyfrowy tuner FM możesz w każdym momencie słuchać ulubionych stacji radiowych.

Funkcja ta nadzwyczajnie sprawdzi sie w czasie podróży, podczas wyprawy do lasu lub gdy rozładuje się telefon. Karta SD Model Emos TKL19 ma wbudowany slot na kartę pamięci, dzięki czemu można rozbudowac urządzenie o swoją własną pamięć na której możesz przechowywać swoją ulubioną muzykę.

To bardzo {pomocn|przydatn)a funkcja, dzięki której możesz odtwarzać muzykę nawet wtedy gdy Twój telefon się rozładuje lub nie obsługuje łączności bluetooth. Wbudowany akumulator W pełni naładowany głośnik Emos TKL19 jest w stanie pracować do 10 godzin.

Ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB, dzięki temu ładowanie urządzenia jest bardzo proste, więc głośnik szybko będzie gotowy do dalszej zabawy. Można również słuchać muzyki w trakcie jego ładowania....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.